start: end:
Wed 4/25/2018 17:00

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

Congress and Cultural Centre Roháč (Třeboň)

Sat 6/9/2018 18:00

(Michal David - Open air tour 2018)

Třeboň - chateau (Třeboň)

Fri 7/13/2018 17:30
Sat 7/14/2018 17:30
Fri 11/2/2017 - Sun 2/3/2018
Fri 11/9/2017 - Sun 2/3/2018
Sat 12/1/2017 - Sun 1/6/2018

(Občerstvení u stromečku)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Mon 12/10/2017 - Sun 1/6/2018

(Třeboňský betlém na náměstí)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Fri 12/15/2017 18:30 - 20:00

(Stvoření světa - bez cenzury)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Sat 12/16/2017 16:00

(Příšerákovi 2D)

Světozor cinema (Třeboň)

Sat 12/16/2017 7:20
Sun 12/17/2017 7:20
Mon 12/18/2017 16:00

(Bajkeři)

Světozor cinema (Třeboň)

Tue 12/19/2017 14:45 - 16:15
Tue 12/19/2017 16:00

(Milada)

Světozor cinema (Třeboň)

Tue 12/19/2017 17:00 - 18:30
Tue 12/19/2017 19:00

(Matky na tahu o vánocích)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 12/20/2017 15:00 - 19:00
Wed 12/20/2017 16:00 - 16:30

(Živý betlém)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Sat 12/16/2017 19:00
Wed 12/20/2017 16:00

(Star Wars: Poslední z Jediů)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 12/20/2017 18:30 - 20:00
Thu 12/21/2017 16:00

(Jumanji: Vítejte v džungli)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 12/21/2017 18:00 - 19:30
Thu 12/21/2017 18:30 - 20:00
Fri 12/22/2017 16:00

(Ferdinand)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 12/21/2017 19:00
Fri 12/22/2017 19:00

(Špindl)

Světozor cinema (Třeboň)

Sun 12/23/2017

(Betlémské světlo)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Mon 12/25/2017 18:00 - 21:00

(Taneční večer se skupinou Axa)

Bertiny Spa (Třeboň)

Sat 12/30/2017 14:00 - 15:00
Mon 1/1/2018 16:30 - 17:15

(Novoroční ohňostroj)

Masarykovo nám. (Třeboň)

Mon 1/8/2018 19:00

(Molly hraje o všechno)

Světozor cinema (Třeboň)

Tue 1/9/2018 19:00 - 20:40

(Insidious: Poslední klíč)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 1/10/2018 16:30 - 17:30
Wed 1/10/2018 18:30 - 20:00

(Domácí@štěstí.hned)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Wed 1/10/2018 19:00

(Největší showman)

Světozor cinema (Třeboň)

Sun 1/7/2018 19:00
Thu 1/11/2018 19:00

(Kolo zázraků)

Světozor cinema (Třeboň)

Sat 1/13/2018 13:00 - 16:00

(Výtvarná dílna)

(Třeboň)

Mon 1/15/2018 16:00

(Vražda v Orient expresu)

Světozor cinema (Třeboň)

Tue 1/16/2018 19:00

(Zmenšování)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 1/17/2018 19:00

(Ladíme 3)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 1/18/2018 17:00

(Výletnice)

Světozor cinema (Třeboň)

Fri 1/19/2018 16:00

(Coco)

Světozor cinema (Třeboň)

Sat 1/20/2018 9:00

(O psu pes)

(Třeboň)

Sun 1/21/2018 19:00

(Bába z ledu)

Světozor cinema (Třeboň)

Mon 1/22/2018 16:00

(Nádech pro lásku)

Světozor cinema (Třeboň)

Fri 1/12/2018 19:00
Mon 1/22/2018 19:00

(Nejtemnější hodina)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 1/24/2018 17:00 - 18:30
Thu 1/25/2018 18:00 - 19:30
Sat 1/27/2018 13:00 - 16:00

(Cirkusová škola)

(Třeboň)

Sat 1/27/2018 18:30 - 20:00

(Grönholmova metoda)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Sat 1/27/2018 19:00 - 21:00

(Intimissimi on lce: Legenda krásy)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 1/4/2018 16:00
Sat 1/6/2018 16:00
Fri 1/12/2018 16:00
Sun 1/14/2018 16:00
Sat 1/20/2018 16:00
Sun 1/28/2018 16:00

(Čertoviny)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 1/25/2018 19:00
Sun 1/28/2018 19:00

(Labyrint: Vražedná léčba)

Světozor cinema (Třeboň)

Thu 1/25/2018 16:00
Mon 1/29/2018 16:00

(Kvarteto)

Světozor cinema (Třeboň)

Tue 1/30/2018 19:00

(S láskou Vincent)

Světozor cinema (Třeboň)

Sat 1/20/2018 19:00
Tue 1/23/2018 19:00
Fri 1/26/2018 19:00
Wed 1/31/2018 16:00

(Zoufalé ženy dělají zoufalé věci)

Světozor cinema (Třeboň)

Wed 1/24/2018 19:00
Wed 1/31/2018 19:00

(Ztracen v džungli)

Světozor cinema (Třeboň)

Fri 2/2/2018 19:00 - Sat 2/3/2018 1:00

(Městský ples pětilisté růže)

Aurora Spa (Třeboň)

Mon 2/5/2018 18:00 - 19:30

(Zbigniew Czendlik: Postel, hospoda, kostel)

J. K. Tyl Theatre (Třeboň)

Thu 2/22/2018 18:00 - 19:30

Events

(Hana Zagorová a Petr Rezek se skupinou Boom!band Jiřího Dvořáka)

Congress and Cultural Centre Roháč (Třeboň)

Wed 4/25/2018 17:00

(Michal David - Open air tour 2018)

Třeboň - chateau (Třeboň)

Sat 6/9/2018 18:00

(D. Bárta, Robert Balzar Trio)

Třeboň

Fri 7/13/2018 17:30

(V. Dzhioeva, A. Tatarintsev)

Třeboň

Sat 7/14/2018 17:30

(Tři světy Schwarzenberské hrobky)

(Třeboň)

Fri 11/2/2017 - Sun 2/3/2018


Tip for a trip

Třeboň - urban conservation area

Třeboň - urban conservation area

There is a remarkable Renaissance chateau in Třeboň, where famous archives are housed; unusually well...